• 2 denní relaxační pobyt v privátní rezidenci Morris- Pihel
 • 2 denní relaxační pobyt v privátní rezidenci Morris- Pihel
 • 2 denní relaxační pobyt v privátní rezidenci Morris- Pihel
 • 2 denní relaxační pobyt v privátní rezidenci Morris- Pihel
 • 2 denní relaxační pobyt v privátní rezidenci Morris- Pihel

2 denní relaxační pobyt v privátní rezidenci Morris- Pihel

Původně
5.590 Kč

Sleva
47 %

Ušetříte
2.600 Kč

Slevu nikdo nezakoupil.

2 denní relaxační pobyt s polopenzí a možností WELLNESS v privátní rezidenci Morris**** s výhledem na golfové hřiště v luxusním apartmánu.

Voucher obsahuje

 • ubytování na 1 noci pro 2 osoby v Rezidenci Morris - Pihel (privátní rezidence, soukr. parkoviště)
  • - 1 x snídaně pro 2 os. v hotelu Morris Česká Lípa
  • - 1 x večeře pro 2 os. v hotelu Morris Česká Lípa
  • Možnost využít privátní vířivku wellness centra Rezidence Morris za speciální cenu 950 ,- Kč/ hodina vč. županů, 1x  láhev sektu u vířivky
 • (rezervace na vířivku dle kapacity wellness, platba při příjezdu na recepci hotelu Morris Česká Lípa)
 • slevový voucher pro hotelový obchod se sklem (Dárky u Anděla v České Lípě v hotelu Morris****)
 • Sleva na PHM – 0,30haléřů z litru na čerpací stanici Vendys Petrol Častolovice, od Rezidence Morris cca 500 m u vjezdu na golfové hřiště
 • Vouchery není možné měnit za jiné v rámci sítě hotelů MORRIS ****
 • Možnost si před příjezdem objednat další léčebné procedury a masáže z naší nabídky.
 • pihelsvatba1

Platnost voucheru

slevu můžete uplatnit
od 2.9.2019 do 31.10.2019

Další informace

 • Rádi Vám zajistíme golf. fee se slevou Morris na golfové hřiště Pihel u České Lípy (rezidence leží u 9 jamky od recepce klubovny cca 300 m)
 • -          Doporučíme Vám výlety po okolí (na Panskou skálu a do Hřenska na lodičky (soutěsky)
 • -          Doporučujeme výlet Liberce do vyhlášené ZOO na bílé tygry a poté lanovkou na JEŠTĚD
  • Možnost si před příjezdem objednat další léčebné procedury a masáže z naší nabídky.
  • check in: 15:00, check out: 10:00
  • - víceúčelový voucher
 • VÍCE INFO zde.

Kde voucher uplatnit?

Rezidence Morris- Pihel
Pihel 300
47118, Pihel u České Lípy

Kontaktní. os: recepce hotelu Morris
Telefon: +420 487 829 761
E-mail: info@hotelmorris.cz
Web: www.hotelmorris.cz

2 denní relaxační pobyt s polopenzí a možností WELLNESS v privátní rezidenci Morris**** s výhledem na golfové hřiště v luxusním apartmánu.
(mezi Českou Lípou a Novým Borem)

 

pihel intro
rezidence_1
rezidence_2
rezidence_3
rezidence_4

99pihelsauna

pihel tv

pihel koupela

a99pihelvirivka

rezidence_5

rezidence_6

rezidence_7

pihel objevák

rezidence_8

pihel vjezd

DÁMSKÁ JÍZDA plná relax procedur v překrásné nové Rezidenci MORRIS **** - Pihel

3 denní DÁMSKÝ balíček BEAUTY pro 2 os. (polo penze, wellness a balneo procedury, vířivka a sauna a plno dalšího ...).

K pobytu je možné zakoupit také speciální packety služeb, kterými můžete rozšířit a obohatit tak svůj pobyt. Na výběr je z celé škály balíčku, můžete se přesvěčit zde: https://www.cestovaniseslevou.cz/ostatni.html

pihel vstup dveře

 

O hotelu

Hotel Morris **** se nachází v centru České Lípy na náměstí TGM. Hotel Morris je hotel, který vznikl propojením tří budov.

new_CL_balneokrb

Budovy prošly kompletní nákladnou rekonstrukcí a svou jedinečnou architekturou se řadí mezi hlavní dominanty náměstí v České Lípě.

new_CL_oldumyvadlo

- VÝLETOVÝ PACKET, dostanete v den příjezdu (popsání trasy na výlety v okolí, nádherné prostředí, výletník – trasovník) dostanete při příjezdu:

Sloup v Čechách prohlídka

SKALNÍ hrad Sloup v Čechách

JESKYNÍ KOMPLEX v okolí sklárny AJETO

Samuelova jeskyně
Uměle vytesané místnosti ve skalní věži nad Dobranovským potokem proti hradu Sloup. Roku 1718 je vyhloubil místní rodák Samuel Görner, který zde žil 17 let a vyráběl a brousil zde skla do brýlí a dalekohledů. V roce 2003 byla opravena a vyznačena přístupová cesta a skalní vyhlídky nad jeskyní. Jsou odtud krásné výhledy do okolní krajiny.

Velká Cikánská jeskyně
Ohromný přírodní útvar dlouhý skoro 30 metrů a široký 15 metrů. Nachází se u Dobranovského potoku, asi 300 metrů na západ od rozcestí u Sedmi trpaslíků. Jeskyně byla pravděpodobně osídlena již v pravěku. V zimě se zde tvoří přes vchod velký ledový rampouch.

Malá Cikánská jeskyně
Jeskyně je uměle vytesaná s klenutými stropy 16 metrů široká. V dřívějších dobách sloužívala jako útočiště a místo odpočinku kočovných cikánů. Nachází se asi 200 metrů na severo-západ od rozcestí u Sedmi trpaslíků.

Pustý kostel
Jeskyně má tři oblouky a je víc jak 16 metrů dlouhá. Leží asi 200 metrů nad Lesním divadlem vlevo přímo u silnice na Dvojkov. Je pozůstatkem těžby písku.

Brýlařská jeskyně
Malá jeskyně se nachází asi 300 metrů na jih od sloupského hřbitova v lese nad bývalým lomem na písek. Podle pověsti se tu brousilo optické sklo, proto má jeskyně svůj název.

Liščí díry
Jeskyně ve skalním ostrohu na kraji lesa při vstupu do Sloupských skal asi 300 metrů na jiho-východ od sloupského hřbitova. Jeskyně je tvořena systémem dutin, skalních komínů a průrev. V největším komíně jsou zbytky žebříku ukončeného schůdky.

Švédská jeskyně
Nachází se v levé části Konvalinkového dolu ve Sloupských skalách. Ve 30-ti leté válce procházely Sloupem švédské oddíly, které loupily a ničily všechno co mohly. Obzvláště roku 1648 si počínaly velice krutě. Obyvatelstvo si zachraňovalo životy a cenné předměty. Proto se hodila těžko přístupná prostorná jeskyně, proto její název. Zbyla pouze jeskyňka o hloubce 3 metry a výšce 2 metry a vytesané schody, vše přístupné bočním skalním komínem.

Jezevčí díra
Malá jeskyně vysoko nad Švédskou jeskyní přímo vlevo pod Horní Hraběcí cestou. U vchodu je vytesaný obrázek. Podle pověsti zde měl zahynout místní myslivec při zimním lovu. Ze skály je široký výhled do kraje.

Rozhledna na Jedlová

SKANZEN Lesní divadlo Sloup v Čechách

Čadičový komplex PANSKÁ SKÁLA, VARHANY – Pyšná princezna

LEDOVÉ JESKYNĚ v okolí CVIKOVA, od hotelu 10 minut

Doporučení během pobytu:

1. trasa směrem na Jablonec pod Ještědí (cca 20 km, 15 minut od hotelu, navštívíte tento den: zámek Lemberk a Frýdlant, dále LEDOVÉ JESKYNĚ ve Cvikově – stejný směr)

2. směr Sloup v Čechách, od hotelu cca 6 km, cca 10 minut, exklusivní prohlídka sklárny AJETO, Skalní hrad Sloup v Čechách, lesní divadlo, Rozhledna na Stráži, panská skála)

 

new_CL_jídlokuchař

new_CL_reserve

 

WELLNESS a RELAX

Součástí komplexu je rozlehlé wellness centrum. Ve Wellness centru si můžete dopřát multifunkční saunu (aroma, pára, aj.), vířivou vanu a různé druhy masáží , zábaly a další příjemné procedury. Zatímco vy relaxujete, vaše děti (a nejen ony) mohou řádit v aquaparku.

 • sportovní, reflexní, aroma a další masáže
 • vířivá vana
 • zábaly, peeling
 • bylinná sauna
 • odpočívárna, tryskové sprchy

new_CL_2lehatka

 

LUXUSNÍ KOSMETIKA GERnetic v hotelích Morris!!

new_CL_gerneticcl

TIPY NA VÝLETY

ZOOLOGICKÁ ZAHRADA LIBEREC

Liberecká zoologická zahrada, založená roku 1919, je charakteristická především svým chovem bílých tygrů, kteří se zároveň stali symbolem města Liberec a dnes je používá jako svou erbovou záštitu například liberecký hokejový tým. Zoologická zahrada se pyšní rozlohou 13 ha a samotná délka prohlídky se pohybuje ve zhruba 2 km

výlety_zoo02

BOTANICKÁ ZAHRADA LIBEREC

Botanická zahrada Liberec je nejstarší v České republice, překročila 110 let věku. Dlouhá historie je dobrým základem pro jakousi spolehlivost kvality. Přechovávání dědictví po minulých zahradnických generacích, ve formě nashromážděných sbírek živých rostlin a leckdy těžce utvářených tradic, ovšem nestačí. Botanická zahrada, kladoucí si za úkol být opravdu prestižní institucí, musí být výspou odborné civilizace, musí inspirovat nápaditostí zahradního umění i formovat vkus. Botanická zahrada Liberec se stará o nejpestřejší soubory exotických rostlin v České republice. Ročně ji navštěvuje kolem 100 000 lidí.

výlety_botanicka02

SKLÁRNA AJETO

výlety_ajeto02

ROZHLEDNA JEŠTĚD LIBEREC

výlety_jested02

Máchovo jezero

Máchovo jezero též zvané Velký rybník nebo Velký Dokeský rybník (německy Großteich nebo Hirschberger Großteich) je největší rybník v Libereckém kraji a osmý největší v České Republice. Rozkládá se v nadmořské výšce 266 m, má rozlohu 284 ha. Dosahuje hloubky 12 m. Máchovo jezero je známou turistickou atrakcí především z důvodu možnosti vyhlídkové plavby jedním ze 4 lodí.

výlety_machac02

Stálá nabídka

Aktuálně nejsou v nabídce žádné další položky

cestovaniseslevou.cz na Facebooku