• 3 denní letní DÁMSKÁ JÍZDA s wellnessem v pro 4 osoby v rezidenci Morris
 • 3 denní letní DÁMSKÁ JÍZDA s wellnessem v pro 4 osoby v rezidenci Morris
 • 3 denní letní DÁMSKÁ JÍZDA s wellnessem v pro 4 osoby v rezidenci Morris
 • 3 denní letní DÁMSKÁ JÍZDA s wellnessem v pro 4 osoby v rezidenci Morris
 • 3 denní letní DÁMSKÁ JÍZDA s wellnessem v pro 4 osoby v rezidenci Morris

3 denní letní DÁMSKÁ JÍZDA s wellnessem v pro 4 osoby v rezidenci Morris

Původně
27.110 Kč

Sleva
65 %

Ušetříte
17.620 Kč

Slevu zakoupilo již 26 návstěvníků.

9.490 Kč / 369 €

koupit voucher

3 denní letní DÁMSKÁ JÍZDA s wellnessem v privátní golfové rezidenci Morris**** pro 4 osoby s výhledem na hřiště (mezi Českou Lípou a Novým Borem)

Voucher obsahuje

  • ubytování na 2 noci pro 4 osoby v Rezidenci Morris - Pihel
   • - 2 x snídaně pro 4 os. bude připravena v apartmánové kuchyni v den příjezdu( káva, čaj, džus, chléb, máslo, džem, med, sýr a šunka, připravené v den příjezdu, pro 4 osoby)
   • - 1 x oběd pro 4 osoby dle denní nabídky (hlavní chod) v hotelu Morris**** v České Lípě (5 minut jízdy)
   • - 1 x večeře pro 4 os. bude připravena v den Vašeho příjezdu (2 kg mix smažených nugetek a řízečků s pečivem a dip
   • - 1 x večeře pro druhý den pobytu: Zapečené kuřecí maso se sýrovou omáčkou
   • Wellness privátní hýčkání pro 4 dámy v areálu rezidence Pihel:
   • Župany na pokoji budou připraveny v den příjezdu + pantlofle do sauny a vířivky
   • 1x vstup do wellness centra Rezidence Pihel ( vířivá vana a sauna) pro 4 osoby na 50 minut
   • 1 x relaxační procedura HOT STONES (obložení horkými lávovými kameny) pro 4 dámy (15 minut)
   • 1 x parafínový zábal ALOE VERA na ruce PRO 4 dámy (20 minut) probíha společně s inhalací na terase wellness centra nebo 1 x vstup do solné inhlační místnosti v hotelu Morris Česká Lípa pro 4 osoby na 30 min
   • 1 x pleťová maska hydratační pro 4 dámy (15 minut)
   • BONUS: za speciální cenu 399,- Kč ( pro 2 os.) privátní vířivka 55 min.
   • za speciální cenu privátní sauna ( pro 2 os.) za 399,- Kč
 • pihelsvatba1

koupit voucher

Platnost voucheru

slevu můžete uplatnit
od 13.4.2020 do 31.10.2020

Další informace

   • BONUS pro Vás: V ledničce Vás bude čekat: 1 x láhev Bohemia sektu + 1 x láhev bílého, suchého vína,které si můžete vypít na terase apartmánu (každý apartmán má svou terasu s výhledem do zahrady a na golfové hřiště)
   • slevový voucher pro hotelový obchod se sklem (Dárky u Anděla v České Lípě v hotelu Morris****)
   • Sleva na PHM – 0,30haléřů z litru na čerpací stanici Vendys Petrol Častolovice, od Rezidence Morris cca 500 m u vjezdu na golfové hřiště
   • 1. dítě do 3 let zcela zdarma v rámci pobytu,
   • další děti od 3- 12ti let za příplatek 990,- kč ( přistýlka + strava, bez nároku na procedury)
   • Dítě starší 12ti let je kalkulováno jako dospělá osoba ( tj. 2.400 kč/ osoba)
   • Rádi Vám zajistíme vstup na 90 min pro 4 osoby do Aquaparku České Lípa za speciální cenu
   • check in: 15:00, check out: 10:00
   • - Cena je platná při obsazení minimálně 4 osobami v apartmánu rezidence Morris****.

Kde voucher uplatnit?

hotel Morris Česká Lípa
Pihel 300
47118, Pihel u České Lípy

Kontaktní. os: recepce
Telefon: +420 487 829 761
E-mail: info@hotelmorris.cz
Web: www.hotelmorris.cz

3 denní RELAXAČNÍ dámský pobyt pro 4 osoby v nové Rezidenci Morris**** v Pihelu u České Lípy s výhledem na golfové hřiště (Rezidence leží přímo u 9 jamky golfového hřiště)

Cena:                                  9.490,- Kč pro 4 os. /cena je platná při obsazení minimálně 4 osobami apartmánu v rezidenci Morris****

3 denní DÁMSKÁ JÍZDA v privátní golfové rezidenci Morris**** pro 4 osoby s výhledem na hřiště (mezi Českou Lípou a Novým Borem)

-          možná přistýlka pro 1 os.

... pořádná dávka DÁMSKÉ (WELLNESS/BALNEO/RELAX) JÍZDY !!!

pihel intro

99pihelsauna

pihel tv

pihel koupela

a99pihelvirivka

pihel objevák

pihel vjezd

DÁMSKÁ JÍZDA plná relax procedur v překrásné nové Rezidenci MORRIS **** - Pihel

3 denní DÁMSKÝ balíček BEAUTY pro 2 os. (polo penze, wellness a balneo procedury, vířivka a sauna a plno dalšího ...).

K pobytu je možné zakoupit také speciální packety služeb, kterými můžete rozšířit a obohatit tak svůj pobyt. Na výběr je z celé škály balíčku, můžete se přesvěčit zde: https://www.cestovaniseslevou.cz/ostatni.html

pihel vstup dveře

 

O hotelu

Hotel Morris **** se nachází v centru České Lípy na náměstí TGM. Hotel Morris je hotel, který vznikl propojením tří budov.

new_CL_balneokrb

Budovy prošly kompletní nákladnou rekonstrukcí a svou jedinečnou architekturou se řadí mezi hlavní dominanty náměstí v České Lípě.

new_CL_oldumyvadlo

- VÝLETOVÝ PACKET, dostanete v den příjezdu (popsání trasy na výlety v okolí, nádherné prostředí, výletník – trasovník) dostanete při příjezdu:

Sloup v Čechách prohlídka

SKALNÍ hrad Sloup v Čechách

JESKYNÍ KOMPLEX v okolí sklárny AJETO

Samuelova jeskyně
Uměle vytesané místnosti ve skalní věži nad Dobranovským potokem proti hradu Sloup. Roku 1718 je vyhloubil místní rodák Samuel Görner, který zde žil 17 let a vyráběl a brousil zde skla do brýlí a dalekohledů. V roce 2003 byla opravena a vyznačena přístupová cesta a skalní vyhlídky nad jeskyní. Jsou odtud krásné výhledy do okolní krajiny.

Velká Cikánská jeskyně
Ohromný přírodní útvar dlouhý skoro 30 metrů a široký 15 metrů. Nachází se u Dobranovského potoku, asi 300 metrů na západ od rozcestí u Sedmi trpaslíků. Jeskyně byla pravděpodobně osídlena již v pravěku. V zimě se zde tvoří přes vchod velký ledový rampouch.

Malá Cikánská jeskyně
Jeskyně je uměle vytesaná s klenutými stropy 16 metrů široká. V dřívějších dobách sloužívala jako útočiště a místo odpočinku kočovných cikánů. Nachází se asi 200 metrů na severo-západ od rozcestí u Sedmi trpaslíků.

Pustý kostel
Jeskyně má tři oblouky a je víc jak 16 metrů dlouhá. Leží asi 200 metrů nad Lesním divadlem vlevo přímo u silnice na Dvojkov. Je pozůstatkem těžby písku.

Brýlařská jeskyně
Malá jeskyně se nachází asi 300 metrů na jih od sloupského hřbitova v lese nad bývalým lomem na písek. Podle pověsti se tu brousilo optické sklo, proto má jeskyně svůj název.

Liščí díry
Jeskyně ve skalním ostrohu na kraji lesa při vstupu do Sloupských skal asi 300 metrů na jiho-východ od sloupského hřbitova. Jeskyně je tvořena systémem dutin, skalních komínů a průrev. V největším komíně jsou zbytky žebříku ukončeného schůdky.

Švédská jeskyně
Nachází se v levé části Konvalinkového dolu ve Sloupských skalách. Ve 30-ti leté válce procházely Sloupem švédské oddíly, které loupily a ničily všechno co mohly. Obzvláště roku 1648 si počínaly velice krutě. Obyvatelstvo si zachraňovalo životy a cenné předměty. Proto se hodila těžko přístupná prostorná jeskyně, proto její název. Zbyla pouze jeskyňka o hloubce 3 metry a výšce 2 metry a vytesané schody, vše přístupné bočním skalním komínem.

Jezevčí díra
Malá jeskyně vysoko nad Švédskou jeskyní přímo vlevo pod Horní Hraběcí cestou. U vchodu je vytesaný obrázek. Podle pověsti zde měl zahynout místní myslivec při zimním lovu. Ze skály je široký výhled do kraje.

Rozhledna na Jedlová

SKANZEN Lesní divadlo Sloup v Čechách

Čadičový komplex PANSKÁ SKÁLA, VARHANY – Pyšná princezna

LEDOVÉ JESKYNĚ v okolí CVIKOVA, od hotelu 10 minut

Doporučení během pobytu:

1. trasa směrem na Jablonec pod Ještědí (cca 20 km, 15 minut od hotelu, navštívíte tento den: zámek Lemberk a Frýdlant, dále LEDOVÉ JESKYNĚ ve Cvikově – stejný směr)

2. směr Sloup v Čechách, od hotelu cca 6 km, cca 10 minut, exklusivní prohlídka sklárny AJETO, Skalní hrad Sloup v Čechách, lesní divadlo, Rozhledna na Stráži, panská skála)

 

new_CL_jídlokuchař

new_CL_reserve

 

WELLNESS a RELAX

Součástí komplexu je rozlehlé wellness centrum. Ve Wellness centru si můžete dopřát multifunkční saunu (aroma, pára, aj.), vířivou vanu a různé druhy masáží , zábaly a další příjemné procedury. Zatímco vy relaxujete, vaše děti (a nejen ony) mohou řádit v aquaparku.

 • sportovní, reflexní, aroma a další masáže
 • vířivá vana
 • zábaly, peeling
 • bylinná sauna
 • odpočívárna, tryskové sprchy

new_CL_2lehatka

 

LUXUSNÍ KOSMETIKA GERnetic v hotelích Morris!!

new_CL_gerneticcl

TIPY NA VÝLETY

ZOOLOGICKÁ ZAHRADA LIBEREC

Liberecká zoologická zahrada, založená roku 1919, je charakteristická především svým chovem bílých tygrů, kteří se zároveň stali symbolem města Liberec a dnes je používá jako svou erbovou záštitu například liberecký hokejový tým. Zoologická zahrada se pyšní rozlohou 13 ha a samotná délka prohlídky se pohybuje ve zhruba 2 km

výlety_zoo02

BOTANICKÁ ZAHRADA LIBEREC

Botanická zahrada Liberec je nejstarší v České republice, překročila 110 let věku. Dlouhá historie je dobrým základem pro jakousi spolehlivost kvality. Přechovávání dědictví po minulých zahradnických generacích, ve formě nashromážděných sbírek živých rostlin a leckdy těžce utvářených tradic, ovšem nestačí. Botanická zahrada, kladoucí si za úkol být opravdu prestižní institucí, musí být výspou odborné civilizace, musí inspirovat nápaditostí zahradního umění i formovat vkus. Botanická zahrada Liberec se stará o nejpestřejší soubory exotických rostlin v České republice. Ročně ji navštěvuje kolem 100 000 lidí.

výlety_botanicka02

SKLÁRNA AJETO

výlety_ajeto02

ROZHLEDNA JEŠTĚD LIBEREC

výlety_jested02

Máchovo jezero

Máchovo jezero též zvané Velký rybník nebo Velký Dokeský rybník (německy Großteich nebo Hirschberger Großteich) je největší rybník v Libereckém kraji a osmý největší v České Republice. Rozkládá se v nadmořské výšce 266 m, má rozlohu 284 ha. Dosahuje hloubky 12 m. Máchovo jezero je známou turistickou atrakcí především z důvodu možnosti vyhlídkové plavby jedním ze 4 lodí.

výlety_machac02