• 3 denní pobyt zaměřený na kosmetické služby pro 2 osoby v Mariánských Lázních
 • 3 denní pobyt zaměřený na kosmetické služby pro 2 osoby v Mariánských Lázních
 • 3 denní pobyt zaměřený na kosmetické služby pro 2 osoby v Mariánských Lázních

3 denní pobyt zaměřený na kosmetické služby pro 2 osoby v Mariánských Lázních

Původně
9.330 Kč

Sleva
55 %

Ušetříte
5.140 Kč

Slevu zakoupilo 25 návstěvníků.

3 denní kosmetický pobyt v Mariánských Lázních v Golf hotel Morris pro 2 osoby se vstupem do bázenu ML

Voucher obsahuje

 • - ubytování 2 noci pro 2 osoby ve **** pokoji Golf hotel Morris
 • - 2 x snídaně pro 2 osoby formou buffetu v rámci pobytu
 • - 2 x večeře v hotelové restauraci Atrium pro 2 (hlavní chod a dezert) dle Vašeho výběru j jídelního lístku pro pobytové balíčku
 • - 1 x VSTUP do BAZÉNU Mariánské Lázně pro 2 osoby (2 x wellness)
 • - 1 x OXYGENOTERAPIE (inhalace kyslíku pro refresh organismu) pro 2 osoby, (2 x procedura)
 • - 1 x KOSMETICKÁ pleťová citrónová maska s vitamínem C pro 1 osobu, (1 x procedura)
 • - 1 x zábal anicelulitidní dle výběru na místě (skořicový nebo chilli-kakakový), (1 x procedura)
 • - 1 x vstup pro 2 osoby WHIRLPOOL a SAUNA na 55 minut, (4 x procedura)
 • - 1 x 20% SLEVOVÝ VOUCHER na masáže, léčebné procedury a zábaly po celý pobyt
 • - 1 x 30% sleva na všechny KOSMETICKÉ procedury z naší nabídky
 • awards_ml

Platnost voucheru

slevu můžete uplatnit
od 27.11.2012 do 30.4.2013

Další informace

 • - děti do 5,99 let zdarma (bez nároku na přistýlku)
 • - děti od 6 za příplatek 990,- Kč (ubytování na přistýlce a stravování)
 • Pro pány doporučujeme využití (v době kdy dáma bude čerpat dámský program balíčku): využití oxygenoterapií. Čerpání procedur společně dle hotelové recepce.
 • Bonus zdarma: Wifi
 • Výběr filmu na DVD na pokoj dle výběru v recepci
 • - možnost zpestřit si pobyt jedním z výhodných packetů

 • awards

Kde voucher uplatnit?

Golf Hotel Morris ****
Zádub - Závišín 724
35301, Mariánské Lázně

Kontaktní. os: recepce
Telefon: +420 35 44 22 777
E-mail: golfhotel@hotelmorris.cz
Web: www.hotelmorris.cz

3 denní relaxační pobytový balíček v lázeňském Golf hotelu Morris**** v Mariánských Lázních pro 2 osoby s RELAX procedurami a LÉČEBNÝMI/SPA procedurami.

Cítíte se unavení, vyčerpaní a bez nálady?

MLbalneo3

MLpokojKolaz

Po návštěvě wellness oázy a našeho masážního a balneo centra se budete cítit jako znovuzrození. Budeme hýčkat nejen Vaše tělo, ale i Vaši duši, a Vy budete moci alespoň na chvíli zapomenout na starosti všedních dnů, načerpat novou energii a společně se svými blízkými vychutnávat romantickou pohádkovou atmosféru našeho hotelu i jeho okolí.

MLbalneoKolaz1

Golf hotel Morris je mezinárodní asociací AHR certifikován na **** standard. Je umístěn přímo naproti Royal Golf Club Mariánské Lázně. Hotel nabízí 46 nových luxusních **** jednolůžkových, dvoulůžkových a apartmánových pokojů (přičemž maximální ubytovací kapacita je 115 osob) s vynikajícím sortimentem snídaní (vč. BIO snídaní). Hotel je vybaven starožitným nábytkem a doplňky ve staroanglickém stylu. Příjemná atmosféra lobby baru Vás nechá zapomenout na starosti všedního dne. Nezbytným vybavením každého standardního pokoje je TV+SAT, telefon a minibar, internetové připojení, nábytek v anglickém stylu, sociální zařízení a koupelny s vanou i sprchovým koutem.

Golf hotel Morris **** je umístěn v malebném přírodě přímo naproti Royal Golf Club Mariánské Lázně. Je stylově vybaven starožitným nábytkem a doplňky ve staroanglickém duchu.

MLbalneo1

Hotel nabízí relaxační služby (wellness centrum, balneo centrum, fitness) a odpočinkové programy. Hotelová recepce zajišťuje výlety do okolí - městské divadlo, fontána, Národní přírodní rezervace Kladské rašeliny, miniaturpark, Svatošské skály, prohlídky muzeí, návštěvy minerálních pramenů, projížďky na kole, golfové programy, hrady a zámky v okolí s možností cateringových služeb přímo v místě prohlídky a mnoho dalšího...

MLbalneoKolaz2

Hotel také nabízí celoročně možnost využítí nového golfového trenažeru přímo v hotelu!
Dále se Golf hotel Morris **** zaměřuje na netradiční a sportovní programy: pořádání sportovních utkání, golfové a tenisové turnaje (při nepřízni počasí je Vám k dispozici golfový trenažér přímo v hotelu), vyjížďky na koních, školy smyku na blízké ploché dráze, závody v "buginách" apod.


MLbalneo5

Nová restaurace Golf hotelu Morris je zaměřená na středomořskou kuchyni, ale nabízí také národnostní měsíční speciality (mexická kuchyně, řecká kuchyně, Vital Menu a jiné). Příjemné posezení Vám také může poskytnout denní caffe bar s širokou nabídkou koktejlů, lahodné kavy a cukrárenského menu. Při pěkném počasí si můžete pohovět na letní terase s grilem a udírnou.

Golf hotel Morris **** nabízí relaxační služby (wellness centrum, balneo centrum, fitness) a odpočinkové programy. Hotelová recepce zajišťuje výlety do okolí - městské divadlo, fontána, Národní přírodní rezervace Kladské rašeliny, miniaturpark, Svatošské skály, prohlídky muzeí, návštěvy minerálních pramenů, projížďky na kole, golfové programy, hrady a zámky v okolí s možností cateringových služeb přímo v místě prohlídky a mnoho dalšího...

Hotel také nabízí celoročně možnost využítí nového golfového trenažeru přímo v hotelu! Dále se Golf hotel Morris **** zaměřuje na netradiční a sportovní programy: pořádání sportovních utkání, golfové a tenisové turnaje (při nepřízni počasí je Vám k dispozici golfový trenažér přímo v hotelu), vyjížďky na koních, školy smyku na blízké ploché dráze, závody v "buginách" apod.

MLbalneo4

Nová restaurace Golf hotelu Morris zaměřená na středomořskou kuchyni, národnostní měsíční speciality (mexická kuchyně, řecká kuchyně, Vital Menu a jiné), denní caffe bar s nabídkou koktejlů, kavárenské a cukrárenské menu, letní terasa s grilem a udírnou.

Stálá nabídka

Aktuálně nejsou v nabídce žádné další položky

cestovaniseslevou.cz na Facebooku