• 3 denní SKLÁŘSKÝ pobytový balíček pro 2 osoby s WELLNESS procedurami v Parkhotelu Morris **** Nový Bor
 • 3 denní SKLÁŘSKÝ pobytový balíček pro 2 osoby s WELLNESS procedurami v Parkhotelu Morris **** Nový Bor

3 denní SKLÁŘSKÝ pobytový balíček pro 2 osoby s WELLNESS procedurami v Parkhotelu Morris **** Nový Bor

Původně
7.360 Kč

Sleva
54 %

Ušetříte
3.970 Kč

Slevu zakoupilo 47 návstěvníků.

3 denní SKLÁŘSKÝ pobytový balíček pro 2 osoby s WELLNESS procedurami a vstupem do AQUAPARKU (bazénový svět, vířivky, pára, tobogány). Sklářský Parkhotel Morris **** Nový Bor

Voucher obsahuje

 • - ubytování 2 noci pro 2 osoby, ****pokoj EXKLUSIVE room
  (rezervace předem na hotelové recepci)
 • - 2 x snídaně formou buffetu pro 2 osoby
 • - 2 x večeře formou 2 chodového menu pro 2 osoby (hlavní chod a dezert) dle výběru z lístku „menu a la carte“ pro pobytové balíčky hotelu Morris
  (viz. nabídka na webových stránkách www.hotelmorris.cz / sekce stravování Morris)
 • - 1 x VSTUP do sklárny AJETO pro 2 osoby (světoznámá sklárna s možností prohlídnout si výrobu skla, SKLÁŘSKOU galerii, hutní výrobu, sklářskou krčmu, možnost zapojení se do výroby)
 • - 1 x VSTUP do AQUAPARKU pro 2 osoby na 90 minut
 • - 1 x SKOŘICOVÝ ANTICELULITIDNÍ zábal pro 1 osobu
 • - 1 x SLATINOVÝ ZÁBAL pro 1 osobu
  (zábaly probíhají současně)
 • - 20 % SLEVOVÝ VOUCHER na všechny wellness, balneo a ralax procedury a pedikůru

Platnost voucheru

slevu můžete uplatnit
od 14.12.2011 do 30.4.2012

Další informace

 • - platnost balíčku do 30. dubna 2012
 • - nabídka pro 2 dospělé osoby
 • - vouchery není možné měnit za jiné hotely Morris
 • - děti do 3 let zdarma (bez nároku na přistýlku nebo postýlku)
 • - děti od 3 let  za příplatek 999,- Kč za celý pobyt (v ceně přistýlka, stravování, procedury dle voucheru)
 • -WIFI v hoteluZDARMA
 • WIFI

Kde voucher uplatnit?

Parkhotel Morris****
Žižkova 269
47301, Nový Bor

Telefon: +420487723153
E-mail: parkhotel@hotelmorris.cz
Web: www.hotelmorris.cz

Sklářský Parkhotel Morris Nový Bor **** si pro Vás připravil ve spolupráci se mistry skla unikátní ubytovací balíček. Odhalte tajemství veleúspěšných skláren ze Severních Čech.

Světoznámá sklárna Ajeto

NB-sklari

Parkhotel Morris Nový Bor

Dnes pro Vás máme opět inspiraci na nezapomenutelný pobyt ve dvou. Tentokrát jsme pro Vás vybrali 4* hotel Parkhotel Morris Nový Bor blízko Lužických hor. Tento luxusní hotel se nachází v klidné části města, které se proslavilo sklářským uměním.

Ve městě Nový Bor Vám proto doporučujeme navštívit Sklářské muzeum postavené roku 1804. V jeho vstupní hale poznáte malířskou dílnu skla z 19. století a dále si můžete prohlédnout výstavu malby na sklo s historickými i jinými motivy. Ve městě se nachází i sklářská huť Ajeto, která si získala mezinárodní renomé díky působení uznávaných designerů jako je Petr Novotný či Bořek Šípek. Práci sklářských mistrů můžete shlédnout na vlastní oči při exkurzi ve sklárně nebo při dobrém obědě přímo ve sklářské restauraci. Ze své návštěvy si můžete odvézt i vzpomínku v podobě uměleckého skleněného šperku od oděvní návrhářky Liběny Rochové z Galerie Ajeto.

pannoramaloby

Hotelový komplex je situován v klidném parku. Je proto více než vhodný k nerušenému odpočinku a spánku. Z oken je nádherný výhled do hotelového parku. Na přelomu roku 2005/2006 proběhla rekonstrukce a znovuotevření hotelu. Hotel se nyní se prezentuje novými dekoracemi, moderní gastronomií a profesionálním personálem.Parkhotel nabízí luxusní ubytování ve 41 pokojích. Nezbytným vybavením každého standardního pokoje je TV+SAT, telefon a miniobčerstvení.

pokojParkhotel

Návštěvníkům Parkhotelu Nový Bor je k dispozici restaurace Atrium, lobby bar, salonky a v letním období dvě nově otevřené venkovní terasy. Nezapomenutelným zážitkem je návštěva restaurace Atrium, navozující pocit posezení přímo pod širým nebem. Ve Vašem příjemném prožitku Vás ujistí i moderní gastronomie jídelního lístku a příjemná obsluha.

Wellness a balneo centrum

balneo3

K relaxačním službám Parkhotelu patří vlastní wellness a balneo centrum přímo v hotelu, dále fitness v České Lípě (cca 10min autem). K doprovodným službám patří zajištění kosmetických i kadeřnických služeb, rovněž v hotelu nebo možnost využití Sportovního areálu Česká Lípa ( bazén, aquapark, vířivé vany, relaxační koutek, rozplavovací bazén, fitness, aerobní sály aj.)

balneo

Restaurace Atrium

Luxusní atypická atriová restaurace s výhledem do rozsáhlého parku. Příjemnou atmosféru, u které snadno nabydete dojmu o posezení pod širým nebem, dokresluje decentní interiér restaurace, převážně vyzdobený květinami.
Kuchaři Vám připraví typickou českou kuchyni, jídla hotová i minutková, speciality (dary moře, italské pokrmy).

restauraceParkhotel

Akční nabídka pobytů a zájezdů

další slevy

Stálá nabídka

Aktuálně nejsou v nabídce žádné další položky

cestovaniseslevou.cz na Facebooku