5 denní LÉČEBNÝ**** pobytový balíček s wellness procedurami a relaxačními službami (vhodně pro seniory, rodiny s dětmi, léčebný pobyt)

Původně
7.500 Kč

Sleva
100 %

Ušetříte
7.500 Kč

Slevu nikdo nezakoupil.

5 denní LÉČEBNÝ**** pobytový balíček s wellness procedurami a relaxačními službami (vhodně pro seniory, rodiny s dětmi, léčebný pobyt)

Voucher obsahuje

 • - ubytování 4 noci pro 2 osoby, ****pokoj Parkhotel Morris room
 • (v termínu pondělí až neděle, dle hotelové recepce, rezervace předem s hotelovou recepcí)
 • - 4 x snídaně formou buffetu pro 2 osoby
 • - 4 x večeře formou 2-chodového menu pro 2 osoby (hlavní chod a dezert) dle výběru z lístku „menu a la carte“ pro pobytové balíčky hotelu Morris (viz. nabídka na webových stránkách www.hotelmorris.cz / sekce stravování Morris) (v ceně WIFI v hotelu)
 • (možnost výběru večeří z lístku pro diety a vital menu: zeleninové saláty, zeleninové pokrmy, pokrmy z drůbežího, krůtího a rybího masa – pokrmy označeny VITAL a KJ hodnotami / nutno nahlásit
 • -zapůjčení nordic walking holí pro procházky v okolí, Jizerské hory
 • -kulečník v hotelu zdarma
 • -2 x vstup do aquparku v České Lípě pro 2 osoby v rámci pobytu
 • -2 x vstup do kardiafitness centra Morris pro 2 osoby v České Lípě

Platnost voucheru

slevu můžete uplatnit
od 2.1.2012 do 23.5.2012

Další informace

 • VHODNÝ VÁNOČNÍ DÁREK pro rodiče, seniorské páry – léčebný pobyt
 • - platnost balíčku od 01. 01. – 10. 04. 2012 (DOSTATEK volné kapacity)
 • -možnost dokoupit další procedury se slevou 20%
 • - nabídka pro 2 dospělé osoby
 • - vouchery není možné měnit za jiné hotely Morris
 • - děti do 8 let zdarma (s nárokem na přistýlku a stravu)
 • - děti nad 8 let  za příplatek 1.899,- Kč za celý pobyt (v ceně přistýlka, stravování, procedury dle voucheru)

Kde voucher uplatnit?

Parkhotel Morris****
Žižkova 269
47301, Nový Bor

Telefon: +420 487 723 157
E-mail: parkhotel@hotelmorris.cz
Web: http://www.hotelmorris.cz/cs/parkhotel-morris-novy-bor.html

REGENERAČNÍ/REFRESH POBYT (NASTARTUJTE SI NOVÝ ROK 2012 správným krokem)

- léčení respiračních/dýchacích cest,  inhalace, plynové injekce a plynové obálky, regenerace organismu, lymfodrenáž /přístrojová, nordic walking


LÉČEBNÝ/RELAXAČNÍ regenerační program pro 2 osoby, REGENERAČNÍ/RELAXAČNÍ procedury v ceně pobytu

-pro 2 osoby, přesný čas procedur v den příjezdu, nebo mailem v rámci rezervace

1. den:

120 minut, privátní VSTUP na léčebný program do INHALAČNÍ/BYLINKOVÉ SAUNY, v rámci vstupu i možnost využít AROMA Whirlpool, dále v rámci vstupu připraveny 2 x inhalační přístroje léčebných pramenů

NB-balneo

-v odpoledních nebo večerních hodinách plynové injekce pro 2 osoby (procedura)

-možnost pro další procedury (dokoupení se slevou 20%, zábaly, koupele, masáže – přiložit nabídku) nebo NORDIC WALKING

-MOŽNOST využít vstupy do aquaparku a kardio fitness (kardio šlapací kola, orbitrecky, běhací pásy – i programem pro chůzi)

 

 

DOPORUČUJEME DOKOUPENÍ TERMOTERAPIE – LÉČBA TEPLEM:

- objednání na místě v hotelové recepci, včetně platby

 

Parafínový zábal celkový 40 minut 320,- Kč / osoba

Parafínový zábal částečný 20 minut 220,- Kč / osoba

 

RAŠELINOVÝ zábal celkový 40 minut 320,- Kč / osoba

RAŠELINOVÝ zábal částečný 20 minut 220,- Kč / osoba

 

 

2. den:

60 minut Plynové obálky pro 2 osoby (regenerační procedura pro kompletní prokrvení organizmu a refresh těla) 2 x plynové injekce pro 2 osoby

-MOŽNOST využít vstupy do aquparku a kardio fitness (kardio šlapací kola, orbitrecky, běhací pásy – i programem pro chůzi)

 

Injekce s mediciálním plynem (CO2) se pacientům aplikuje do bolestivých míst do podkoží v okolí velkých kloubů a páteře. Plyn se velmi rychle vstřebá a nehrozí tak vznik plynové embolie. Plynové injekce uleví od bolesti, zlepší prokrvení v oblasti aplikace, případně urychlí hojení ran. Aplikace plynových injekcí je vhodná především pro ty, kteří trpí poruchami prokrvení končetin, ischemickými chorobami srdečními nebo degenerativním onemocněním kloubů a páteře s bolestivým syndromem.

Bezprostředně po aplikaci cítí pacient v místě vpichu jemné mrazení, ale po delší době se na stejném místě rozlévá vlivem zvýšeného prokrvení příjemné teplo.

NB-balneoZabaly

DOPORUČUJEME DOKOUPENÍ KLIDOVÉ KOUPELE:

- objednání na místě v hotelové recepci, vč. platby.

 

PERLIČKOVÁ OLEJOVÁ KOUPEL 15 minut a zábal

klidový částečný 15 minut 40 minut 320,- Kč / osoba

 

RAŠELINOVÁ KOUPEL 15 minut a zábal

klidový částečný 15 minut 40 minut 320,- Kč / osoba

 

 

Suchá plynová obálka CO2            

Suchá plynová koupel neboli plynová obálka využívá plyn CO2 formou suchých plynových koupelí. Plyn se vstřebává a přímo ovlivňuje receptory v kůži. Z pozitivních efektů stojí za zmínku urychlení hojení, protizánětlivé působení a pozitivně ovlivňuje funkci ledvin a regeneruje celý organismus včetně důkladného prokrvení.

NB-balneoLavoveKameny

 

3. den:

60 minut, LYMFOMASÁŽ přístrojová částečná a AUDIOVIZUÁLNÍ STIMULACE AVS pro 2 osoby

Význam lymfomasáže - lymfodrenáže: lymfatické masáže ( lymfodrenáže ) uvolňují lymfatické cévy, aktivují pohyb lymfy. Lymfatická síť tvoří významnou součást imunitního systému. Odpovídá za sběr a odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání. Za normálních okolností protéká lymfatickým systémem denně zhruba 4 litry tekutin. Obsahují vodu, bílkoviny, tuky, soli, odumřelé buňky, baktérie, látky, vzniklé jako odpad metabolických procesů.

-FOTO-

 

Harmonizuje výkon celého mozku — určitý stupeň rozladění hemisfér máme v podstatě všichni, protože je těžké sjednotitčinnost mozku. Synchronizace hemisfér na jednu frekvenci významnězlepšuje vnímání, myšlení, motoriku a další. Například, když pravá hemisféra vysílá mozkové vlny na frekvenci 18 Hz a levá jen okolo 14 Hz, celková výkonnost mozku je snížená. Světelná a zvuková stimulace obě hemisféry stimuluje na společnou frekvenci. Synchronizovaný mozek zabezpečí větší odolnost proti stresu, strachu, trémě, úzkosti, lepší paměť, učení, motorické schopnosti, kreativitu a koncentraci, vyšší EQ i IQ, zvýšené sebevědomí.

Stimuluje tvorbu nových nervových spojení — audio vizuální frekvence stimulují nervové buňky, ty musí na dané signály odpovídat a dále je přenášet. Je to jakási masáž mozku. Dochází k obnovování buněk, ty jsou nuceny udržovat současná spojení a neustále hledat a navazovat nová. Vhodnou stimulací se i ve vyšším věku vytvářají nová synaptická propojení, a zvyšuje se kvalita fungování mozku. Je to vlastně podobné posilování svalové hmoty pomocí pravidelného fyzického cvičení. Mozek má, přesnětak jako svaly, úžasnou plasticitu. Co se neposiluje, neroste.

Okysličuje mozek — zatím co plíce a srdce vydrží bez kyslíku déle, mozkové buňky po zastavení přívodu kyslíku v průběhu pár minut nenávratně odumírají. Mozek spotřebuje 4—6 x víc kyslíku než celé tělo. Například po jídle, když se krev zaměstnává zpracováním potravy, máme mozek méně okysličený, pociťujeme únavu. Pomocí audiovizuální stimulace mozkové buňky aktivujeme, takže jsou nuceny vázat větší množství krve, kterou si vyžádají ze zbytku těla. Zkuste někdy stimulační program po jídle. Obvyklý pocit únavy nenastane, anebo bude menší.

Vyrovnává deficit mediátorů — dorozumívání mezi mozkovými buňkami probíhá prostředníctvím mediátorů. Když v mozku některý z nich chybí, člověk se cítí unavený a bez energie. Světelnězvuková stimulace zabezpečuje jejich optimální hodnoty. Například zvýšení produkce serotoninu (mediátor zabezpečujíci pocit klidu, jeho nedostatek může zapříčinit hyperaktivitu) se podle klinických výzkumů zvýší o 23 % už po třiceti minutách!

 

 

DOPORUČUJEME DOKOUPENÍ PŘÍSADOVÉ KOUPELE:

- objednání na místě v hotelové recepci, včetně platby

 

PŘÍSADOVÁ koupel s živou magnéziovou solí + zábal

15 minut koupel a 25 minut zábal                                                 45 minut celkem                                390,- Kč

Akční nabídka pobytů a zájezdů

další slevy

Stálá nabídka

Aktuálně nejsou v nabídce žádné další položky

cestovaniseslevou.cz na Facebooku