• 5 ti denní RELAX pobyt pro dva s plnou penzí a procedurami v Lužických horách
 • 5 ti denní RELAX pobyt pro dva s plnou penzí a procedurami v Lužických horách
 • 5 ti denní RELAX pobyt pro dva s plnou penzí a procedurami v Lužických horách
 • 5 ti denní RELAX pobyt pro dva s plnou penzí a procedurami v Lužických horách
 • 5 ti denní RELAX pobyt pro dva s plnou penzí a procedurami v Lužických horách

5 ti denní RELAX pobyt pro dva s plnou penzí a procedurami v Lužických horách

Původně
21.400 Kč

Sleva
67 %

Ušetříte
14.410 Kč

Slevu zakoupili 4 návstěvníci.

5 ti denní pobyt nabitý 24 procedurami s plnou penzí pro dva. 1 x dítě do 12ti let zcela zdarma v rámci pobytu!

Voucher obsahuje

 • - ubytování na 4 noci pro 2 osoby ve **** pokoji Parkhotel room
 • - 4 x snídaně formou buffetu pro 2 osoby
 • - 4 x oběd dle denní nabídky hotových jídel pro 2 osoby
 • - 4 x večeře formou 2chodového menu pro 2 osoby (hlavní chod a dezert) dle výběru z lístku „menu a la cartepro pobytové balíčky
 • - 2 x vstup do inhalační SOLNÉ JESKYNĚ na 30 minut pro 2 os. ( 4 x procedura )
 • - 3 x VSTUP do AQUAPARKU Česká Lípa pro 2 osoby na 60 minut ( 6 x wellness)
 • - 3 x VSTUP do Fitness Morris Česká Lípa pro 2 osoby ( 6 x wellness)
 • - 1 x OXYGENOTERAPIE pro 2 osoby, 30 minut (2 x procedura)
 • - 1 x vstup na OPALOVÁNÍ do solária v České Lípě Sunpower turbo I8 (vertikální) na 15 min pro 2 osoby ( 2 x procedura)
 • - 1 x léčebná procedura dle vlastního výběru ( 1os. = 1 procedura)  ( 2 x procedura)
 • - 1 x kruhové cvičení s profesionálním trenérem ve fitness centru Morris na 50min pro 2 osoby ( 2 x procedura)
 • - 20 % SLEVOVÝ VOUCHER na všechny wellness, balneo a relax procedury
 • BONUS: 1 x kadeřnický zábal pro dámu s vlasovou kosmetikou TiGi nebo 1 x pánské nebo dětské stříhání zdarma v rámci pobytu
 • - 20% sleva na služby kadeřnického salonu TiGi Parkhotel
 • TIP na výlety v blízkosti hotelu:
 • (zámky jsou od hotelu cca 20 a 30 minut autem. Výletový packet viz níže)

Platnost voucheru

slevu můžete uplatnit
od 5.1.2014 do 31.8.2014

Další informace

  VYUŽIJTE výhodných tématických PACKETŮ k Vašemu pobytu!

 • 1 x dítě do 12 let zcela zdarma ( s nárokem na přistýlku a stravovaní)
 • 2. dítě za cenu 1.500,-Kč / pobyt / platba při příjezdu
 • Zdarma pro hosty:
  NORDIC WALKING hole zdarma k zapůjčení
 • Parkování, Wifi, Biliard v hotelu
 • Výběr filmu na DVD na pokoj dle výběru v recepci
 • awards_NB_tlusty

Kde voucher uplatnit?

Parkhotel Morris ****
Žižkova 269
47301, Nový Bor

Kontaktní. os: recepce
Telefon: +420 487 723 157
E-mail: parkhotel@hotelmorris.cz
Web: www.hotelmorris.cz

5 denní RELAXační pobytový balíček s plnou penzí, s wellness a relax procedurami, VLASOVÉ/regenerační procedury TIGI, FITNESS MORRIS a vstup do AQUAPARKU, vč. OXYGENOTERAPIE

awards_ML_uzky

new_nb_hotelvenku

Hledáte tip na dovolenou? Nabídka Parkhotelu Morris na 5 dní/ 4 noci pro DVA a dítě v rámci pobytu zdarma! obsahuje celkem 24 x WELLNESS a RELAX PROCEDUR a plno možností na VÝLETY po okolí (MÁCHOVO JEZERO, LIBERECKÁ ZOO či JEŠTĚD). Dítě do 12 ti let ZDARMA!


Dnes pro Vás máme opět inspiraci na nezapomenutelný pobyt ve dvou. Tentokrát jsme pro Vás vybrali 4* hotel Parkhotel Morris Nový Bor blízko Lužických hor. Tento luxusní hotel se nachází v klidné části města, které se proslavilo sklářským uměním.

V městě Nový Bor Vám proto doporučujeme navštívit Sklářské muzeum postavené roku 1804. V jeho vstupní hale poznáte malířskou dílnu skla z 19. století a dále si můžete prohlédnout výstavu malby na sklo s historickými i jinými motivy. Ve městě se nachází i sklářská huť Ajeto, která si získala mezinárodní renomé díky působení uznávaných designerů jako je Petr Novotný či Bořek Šípek. Práci sklářských mistrů můžete shlédnout na vlastní oči při exkurzi ve sklárně nebo při dobrém obědě přímo ve sklářské restauraci. Ze své návštěvy si můžete odvézt i vzpomínku v podobě uměleckého skleněného šperku od oděvní návrhářky Liběny Rochové z Galerie Ajeto.


new_nb_wellness

Hotelový komplex je situován v klidném parku. Je proto více než vhodný k nerušenému odpočinku a spánku. Z oken je nádherný výhled do hotelového parku. Hotel se prezentuje novými dekoracemi, moderní gastronomií a profesionálním personálem.Parkhotel nabízí luxusní ubytování ve 39 pokojích. Nezbytným vybavením každého standardního pokoje je TV+SAT, telefon a miniobčerstvení.

Návštěvníkům Parkhotelu Nový Bor je k dispozici restaurace Atrium, lobby bar, salonky a v letním období dvě nově otevřené venkovní terasy. Nezapomenutelným zážitkem je návštěva restaurace Atrium, navozující pocit posezení přímo pod širým nebem. Ve Vašem příjemném prožitku Vás ujistí i moderní gastronomie jídelního lístku a příjemná obsluha.


new_nb_kolaž

K relaxačním službám Parkhotelu patří vlastní wellness a balneo centrum přímo v hotelu, dále fitness v České Lípě (cca 10min autem). K doprovodným službám patří zajištění kosmetických i kadeřnických služeb, rovněž v hotelu nebo možnost využití Sportovního areálu Česká Lípa ( bazén, aquapark, vířivé vany, relaxační koutek, rozplavovací bazén, fitness, aerobní sály aj.)

new_nb_balneo

Restaurace Atrium

Luxusní atypická atriová restaurace s výhledem do rozsáhlého parku. Příjemnou atmosféru, u které snadno nabydete dojmu o posezení pod širým nebem, dokresluje decentní interiér restaurace, převážně vyzdobený květinami.
Kuchaři Vám připraví typickou českou kuchyni, jídla hotová i minutková, speciality (dary moře, italské pokrmy).

new_nb_restaurace

- VÝLETOVÝ PACKET, dostanete v den příjezdu (popsání trasy na výlety v okolí, nádherné prostředí, výletník – trasovník) dostanete při příjezdu:

Sloup v Čechách prohlídka

SKALNÍ hrad Sloup v Čechách

JESKYNÍ KOMPLEX v okolí sklárny AJETO

Samuelova jeskyně
Uměle vytesané místnosti ve skalní věži nad Dobranovským potokem proti hradu Sloup. Roku 1718 je vyhloubil místní rodák Samuel Görner, který zde žil 17 let a vyráběl a brousil zde skla do brýlí a dalekohledů. V roce 2003 byla opravena a vyznačena přístupová cesta a skalní vyhlídky nad jeskyní. Jsou odtud krásné výhledy do okolní krajiny.

Velká Cikánská jeskyně
Ohromný přírodní útvar dlouhý skoro 30 metrů a široký 15 metrů. Nachází se u Dobranovského potoku, asi 300 metrů na západ od rozcestí u Sedmi trpaslíků. Jeskyně byla pravděpodobně osídlena již v pravěku. V zimě se zde tvoří přes vchod velký ledový rampouch.

Malá Cikánská jeskyně
Jeskyně je uměle vytesaná s klenutými stropy 16 metrů široká. V dřívějších dobách sloužívala jako útočiště a místo odpočinku kočovných cikánů. Nachází se asi 200 metrů na severo-západ od rozcestí u Sedmi trpaslíků.

Pustý kostel
Jeskyně má tři oblouky a je víc jak 16 metrů dlouhá. Leží asi 200 metrů nad Lesním divadlem vlevo přímo u silnice na Dvojkov. Je pozůstatkem těžby písku.

Brýlařská jeskyně
Malá jeskyně se nachází asi 300 metrů na jih od sloupského hřbitova v lese nad bývalým lomem na písek. Podle pověsti se tu brousilo optické sklo, proto má jeskyně svůj název.

Liščí díry
Jeskyně ve skalním ostrohu na kraji lesa při vstupu do Sloupských skal asi 300 metrů na jiho-východ od sloupského hřbitova. Jeskyně je tvořena systémem dutin, skalních komínů a průrev. V největším komíně jsou zbytky žebříku ukončeného schůdky.

Švédská jeskyně
Nachází se v levé části Konvalinkového dolu ve Sloupských skalách. Ve 30-ti leté válce procházely Sloupem švédské oddíly, které loupily a ničily všechno co mohly. Obzvláště roku 1648 si počínaly velice krutě. Obyvatelstvo si zachraňovalo životy a cenné předměty. Proto se hodila těžko přístupná prostorná jeskyně, proto její název. Zbyla pouze jeskyňka o hloubce 3 metry a výšce 2 metry a vytesané schody, vše přístupné bočním skalním komínem.

Jezevčí díra
Malá jeskyně vysoko nad Švédskou jeskyní přímo vlevo pod Horní Hraběcí cestou. U vchodu je vytesaný obrázek. Podle pověsti zde měl zahynout místní myslivec při zimním lovu. Ze skály je široký výhled do kraje.

Rozhledna na Jedlová

SKANZEN Lesní divadlo Sloup v Čechách

Čadičový komplex PANSKÁ SKÁLA, VARHANY – Pyšná princezna

LEDOVÉ JESKYNĚ v okolí CVIKOVA, od hotelu 10 minut

Doporučení:

1. den pobytu: trasa směrem na Jablonec pod Ještědí (cca 20 km, 15 minut od hotelu, navštívíte tento den: zámek Lemberk a Frýdlant, dále LEDOVÉ JESKYNĚ ve Cvikově – stejný směr)

2. den pobytu: směr Sloup v Čechách, od hotelu cca 6 km, cca 10 minut, exklusivní prohlídka sklárny AJETO, Skalní hrad Sloup v Čechách, lesní divadlo, Rozhledna na Stráži, panská skála)

3. a 4. den pobytu např. wellness a další zajímavosti, všechny trasy (SLOUP v Čechách je možné absolvovat na kole, velmi dobré cyklostezky)

Akční nabídka pobytů a zájezdů

další slevy

Stálá nabídka

Aktuálně nejsou v nabídce žádné další položky

cestovaniseslevou.cz na Facebooku