• 5 ti denní zimní pobyt pro rodinu a děti v Luzičkých horách s lyžováním a výlet po okolí vč. procedur
 • 5 ti denní zimní pobyt pro rodinu a děti v Luzičkých horách s lyžováním a výlet po okolí vč. procedur
 • 5 ti denní zimní pobyt pro rodinu a děti v Luzičkých horách s lyžováním a výlet po okolí vč. procedur
 • 5 ti denní zimní pobyt pro rodinu a děti v Luzičkých horách s lyžováním a výlet po okolí vč. procedur
 • 5 ti denní zimní pobyt pro rodinu a děti v Luzičkých horách s lyžováním a výlet po okolí vč. procedur

5 ti denní zimní pobyt pro rodinu a děti v Luzičkých horách s lyžováním a výlet po okolí vč. procedur

Původně
19.150 Kč

Sleva
63 %

Ušetříte
12.160 Kč

Slevu nikdo nezakoupil.

JARNÍ PRÁZDNINY a ZIMNÍ LYŽOVÁNÍ pro rodiny a děti. DÍTĚ DO 12 LET ZDARMA v Lužických horách a okolí. Ubytování na 5dní včetně relaxačních služeb, vstupem do městského aquaparku a mnoho dalšího..

Voucher obsahuje

  • - ubytování na 4 noci pro 2 osoby ve **** pokoji Parkhotel room
  • - 4 x snídaně formou buffetu pro 2 osoby
  • - 4 x oběd formou 1chodového menu pro 2 osoby
  • - 4 x večeře formou 2chodového menu pro 2 osoby (hlavní chod a dezert) dle výběru z lístku „menu a la cartepro pobytové balíčky
  • 1 x PRIVÁTNÍ VSTUP DO WELLNESS CENTRA, aroma vířivka a bylinková sauna pro 2 osoby na 55 minut ( v ceně vstup pro dětský doprovod)
  • 1 x vstup do inhalační SOLNÉ JESKYNĚ na 30 minut pro 2 os., vč. dětského doprovodu
  • 1 x vstup do infra sauny na zdravé prohřátí na 30 minut v balneo centru Morris pro 2 osoby, vč. dětského doprovodu
  • 1 x oxygenoterapie pro 2 osoby v balneo centru Morris
  • 1 x vstup do AQUAPARKU Česká Lípa pro 2 osoby na 60 minut( v ceně i vstup pro dětský doprovod)
  • 1 x vstup do Fitness Morris Česká Lípa pro 2 osoby( i pro dětský doprovod)
  • 1 x vstup do solária turbo na 10 minut / osoba ( vstup pro 2 osoby)
  • 20% sleva na všechny služby kadeřnictví
  • - 20 % SLEVOVÝ VOUCHER na všechny wellness, balneo a relax procedury a pedikůru /neplatí pro akční nabídky/

Platnost voucheru

slevu můžete uplatnit
od 24.1.2016 do 30.6.2016

Další informace

 • Zdarma pro hosty:
  Wifi
  Výběr filmu na DVD na pokoj dle výběru v recepci
 • - možnost zpestřit si pobyt jedním z výhodných packetů
 • - 1. dítě do 12ti let ZDARMA v rámci pobytu se stravováním
 • Další dítě do 12 ti let za cenu 1.499,- Kč / pobyt (stravování, přistýlka, bez wellness služeb)
 • - prodloužení pobytu za cenu 1.499,- Kč / noc s polo penzí/ 2 osoby

Kde voucher uplatnit?

Parkhotel Morris Nový Bor
Žižkova 269
47301, Nový Bor

Kontaktní. os: recepce
Telefon: +420 487 723 157
E-mail: parkhotel@hotelmorris.cz
Web: www.hotelmorris.cz

Zimní pobyt s plnou penzí v Lužických horách! 5 denní pobyt s RELAX procedurami, se vstupem do AQUAPARKU (bazénový svět, vířivky, pára, tobogány). JARNÍ PRÁZDNINY a ZIMNÍ LYŽOVÁNÍ pro rodiny a děti. DÍTĚ DO 12 LET ZDARMA, platnost poukazu do konce dubna 2016.

new_nb_hotelvenku

Přijeďte si ZALYŽOVAT do Lužických hor. ZIMNÍ prázdniny ve **** hotelu. SKIAREÁLY kolem hotelu:

Nejbližší ski areály:

new_nb_11

Park Hotel Morris je situován v centru klidného parku, do kterého je výhled ze všech pokojů. Pokoje jsou moderně vybaveny, součástí každého z nich je TV, možnost miniobčerstvení a možnost výběru designu pokoje, který Vám vyhovuje.

Samozřejmostí je také bezplatné Wi-Fi připojení po celém hotelu, parkování a hotelová filmotéka.

V rámci nabídky je pro Vás připravena výtečná polo penze podávaná v hotelové restauraci. Ráno se můžete těšit na snídaně podávané formou bufetu, v poledne na nabídku z denní nabídky poledního menu Parkkhotelu Morris a večer můžete vybírat z jídelního menu pro pobytové balíčky večeři i s dezertem.

new_nb_restaurace

4* Parkhotel Nový Bor - luxus a pohodlí

Dovolená bez stresu, plánování a zařizování. To je pobytový balíček ve 4* Parkhotelu Morris Nový Bor. Nabitý balíček zajistí, že Vaše dovolená proběhne v klidu a bez zbytečných komplikací!

Tip na výlet pro celou rodinu

 • vstup do ZOO v Liberci - koupání a cvičení slonů, krmení tučňáků, lachtanů, surikat, tygrů a lvů, expozice dravců a mnoho dalšího
 • vstup do Botanické zahrady v Liberci - uvidíte nejpestřejší soubor exotických rostlin v nejstarší botanické zahradě v České republice
 • vstup do Skláren Ajeto - navštívíte sklářskou show a můžete si zkusit vyfouknout třeba vlastní půllitr na pivo :-)

 • výlet na Ještěď - výlet na jednu z nejznámějších rozhleden v Česku, na kterou se můžete nechat vyvézt lanovkou (v ceně)
 • výlet parníkem a projížďka na loďkách po Máchově jezeře
 • návštěva koňské farmy, kde se děti mohou povozit na koních

 

Další aktivity v hotelu i okolí (zdarma)

 • Kulečník
 • Wi hry (bowling, tenis, box, baseball, golf)
 • Nordicwalking a Panská skála (mapa, pohádka Pyšná Princezna)

 

new_nb_pokoj

 

- VÝLETOVÝ PACKET, dostanete v den příjezdu (popsání trasy na výlety v okolí, nádherné prostředí, výletník – trasovník) dostanete při příjezdu:

Sloup v Čechách prohlídka

SKALNÍ hrad Sloup v Čechách

JESKYNÍ KOMPLEX v okolí sklárny AJETO

Samuelova jeskyně
Uměle vytesané místnosti ve skalní věži nad Dobranovským potokem proti hradu Sloup. Roku 1718 je vyhloubil místní rodák Samuel Görner, který zde žil 17 let a vyráběl a brousil zde skla do brýlí a dalekohledů. V roce 2003 byla opravena a vyznačena přístupová cesta a skalní vyhlídky nad jeskyní. Jsou odtud krásné výhledy do okolní krajiny.

Velká Cikánská jeskyně
Ohromný přírodní útvar dlouhý skoro 30 metrů a široký 15 metrů. Nachází se u Dobranovského potoku, asi 300 metrů na západ od rozcestí u Sedmi trpaslíků. Jeskyně byla pravděpodobně osídlena již v pravěku. V zimě se zde tvoří přes vchod velký ledový rampouch.

Malá Cikánská jeskyně
Jeskyně je uměle vytesaná s klenutými stropy 16 metrů široká. V dřívějších dobách sloužívala jako útočiště a místo odpočinku kočovných cikánů. Nachází se asi 200 metrů na severo-západ od rozcestí u Sedmi trpaslíků.

Pustý kostel
Jeskyně má tři oblouky a je víc jak 16 metrů dlouhá. Leží asi 200 metrů nad Lesním divadlem vlevo přímo u silnice na Dvojkov. Je pozůstatkem těžby písku.

Brýlařská jeskyně
Malá jeskyně se nachází asi 300 metrů na jih od sloupského hřbitova v lese nad bývalým lomem na písek. Podle pověsti se tu brousilo optické sklo, proto má jeskyně svůj název.

Liščí díry
Jeskyně ve skalním ostrohu na kraji lesa při vstupu do Sloupských skal asi 300 metrů na jiho-východ od sloupského hřbitova. Jeskyně je tvořena systémem dutin, skalních komínů a průrev. V největším komíně jsou zbytky žebříku ukončeného schůdky.

Švédská jeskyně
Nachází se v levé části Konvalinkového dolu ve Sloupských skalách. Ve 30-ti leté válce procházely Sloupem švédské oddíly, které loupily a ničily všechno co mohly. Obzvláště roku 1648 si počínaly velice krutě. Obyvatelstvo si zachraňovalo životy a cenné předměty. Proto se hodila těžko přístupná prostorná jeskyně, proto její název. Zbyla pouze jeskyňka o hloubce 3 metry a výšce 2 metry a vytesané schody, vše přístupné bočním skalním komínem.

Jezevčí díra
Malá jeskyně vysoko nad Švédskou jeskyní přímo vlevo pod Horní Hraběcí cestou. U vchodu je vytesaný obrázek. Podle pověsti zde měl zahynout místní myslivec při zimním lovu. Ze skály je široký výhled do kraje.

Rozhledna na Jedlová

SKANZEN Lesní divadlo Sloup v Čechách

Čadičový komplex PANSKÁ SKÁLA, VARHANY – Pyšná princezna

LEDOVÉ JESKYNĚ v okolí CVIKOVA, od hotelu 10 minut

Doporučení:

1. den pobytu: trasa směrem na Jablonec pod Ještědí (cca 20 km, 15 minut od hotelu, navštívíte tento den: zámek Lemberk a Frýdlant, dále LEDOVÉ JESKYNĚ ve Cvikově – stejný směr)

2. den pobytu: směr Sloup v Čechách, od hotelu cca 6 km, cca 10 minut, exklusivní prohlídka sklárny AJETO, Skalní hrad Sloup v Čechách, lesní divadlo, Rozhledna na Stráži, panská skála)

3. a 4. den pobytu např. wellness a další zajímavosti, všechny trasy (SLOUP v Čechách je možné absolvovat na kole, velmi dobré cyklostezky)


new_nb_wellness

Hotelový komplex je situován v klidném parku. Je proto více než vhodný k nerušenému odpočinku a spánku. Z oken je nádherný výhled do hotelového parku. Na přelomu roku 2005/2006 proběhla rekonstrukce a znovuotevření hotelu. Hotel se nyní se prezentuje novými dekoracemi, moderní gastronomií a profesionálním personálem.Parkhotel nabízí luxusní ubytování ve 39 pokojích. Nezbytným vybavením každého standardního pokoje je TV+SAT, telefon a miniobčerstvení.

Návštěvníkům Parkhotelu Nový Bor je k dispozici restaurace Atrium, lobby bar, salonky a v letním období dvě nově otevřené venkovní terasy. Nezapomenutelným zážitkem je návštěva restaurace Atrium, navozující pocit posezení přímo pod širým nebem. Ve Vašem příjemném prožitku Vás ujistí i moderní gastronomie jídelního lístku a příjemná obsluha.


new_nb_kolaž

K relaxačním službám Parkhotelu patří vlastní wellness a balneo centrum přímo v hotelu, dále fitness v České Lípě (cca 10min autem). K doprovodným službám patří zajištění kosmetických i kadeřnických služeb, rovněž v hotelu nebo možnost využití Sportovního areálu Česká Lípa ( bazén, aquapark, vířivé vany, relaxační koutek, rozplavovací bazén, fitness, aerobní sály aj.)

new_nb_balneo

Restaurace Atrium

Luxusní atypická atriová restaurace s výhledem do rozsáhlého parku. Příjemnou atmosféru, u které snadno nabydete dojmu o posezení pod širým nebem, dokresluje decentní interiér restaurace, převážně vyzdobený květinami.
Kuchaři Vám připraví typickou českou kuchyni, jídla hotová i minutková, speciality (dary moře, italské pokrmy).

new_nb_restaurace

nb_bluevířivka

 

Ski areál Jedlová

Ski areál Jedlová představuje nejlepší možnost lyžování a snowboardingu v Lužických horách. Vrcholek areálu se nachází ve výšce 776m nad mořem. Máte na výběr ze dvou sjezdových tratí.

jedlovaLyzar

jedlovaRozhlednaAptaciPohled

Běžecké tratě

Naše běžecké tratě nabízejí nádherný zážitek v krásné přírodě Lužických hor. Celková délka upravovaných a značených tratí je 5km. Pro milovníky bruslení je zde běžecký areál pro bruslení o délce 700m.

jedlovaBezky

Jedlová je vyhledávaným místem milovníků bílé stopy a připravujeme ve spolupráci se svazkem obcí Tolštejn jejich modernizaci, značení a pravidelnou úpravu.

 

Ještěd

Televizní vysílač a horský hotel Ještěd - Vydejte se na výlet na vrchol Ještědského hřbetu (1012 m) kde stojí slavný horský hotel s vysílačem Ještěd. Stavba byla vytvořena v letech 1966-1973 podle projektu architekta Karla Hubáčka, který za ni obdržel Perretovu cenu Mezinárodní unie architektů. Těsně pod vrcholem je horní stanice kabinové lanovky z Horního Hanychova. Ještěd byl odedávna považován za jednu z hlavních dominant severních Čech a za symbol města Liberce.

Lanovka na Ještěd v provozu dle jízdního řádu

Severočeské muzeum Liberec

Severočeské muzeum Liberec- patří mezi nejstarší kulturní instituce ve městě (1873). Sbírky přestavují osídlení severních Čech od jeho samotných začátků do roku 1918.

Otevřeno: úterý – neděle 9 – 17 hod., středa do 18:00 hodin. Knihovna úterý a čtvrtek 13:00 - 16:00 hodin. Informace o vstupném naleznete ZDE.

OGL m

Oblastní galerie Liberec– expozice nizozemského malířství 16. – 18. stol., francouzské krajinomalby 19 stol., ale hlavně expozice českého umění 20. stol.

Otevřeno: úterý – neděle 10.00 – 17.00 hod, čtvrtek 10.00 - 19.00. Informace o vstupném naleznete zde www.ogl.cz
Každý čtvrtek vstup ZDARMA.

ZOO Liberec

ZOO Liberec – je nejstarší v České republice (1919).

Zaměřila se na chov vzácných a ve volné přírodě ohrožených zvířat. Raritou mezi nimi jsou bílí tygři, osli somálští či mimořádně vzácní takini zlatí.

Otevřeno denně. Informace o provozu a aktuální ceník naleznete ZDE.

Botanická zahrada Liberec

Botanická zahrada – byla založena v roce 1876.

Naleznete zde sbírky celoročně kvetoucích orchidejí a masožravých rostlin, nejstarší kamélie v Evropě i nejdéle pěstovanou bonsai v Evropě. Nechybějí ani akvária a terária.

Otevřeno denně: duben – září 8 – 18 hod., říjen – březen 8 – 16 hod. Informace o provozu a aktuální ceník naleznete ZDE.

IG LANDIA M

iQLANDIA - to je moderní science centrum s 3D planetáriem a stovkami originálních exponátů! Svět vědy a techniky, který vás uhrane a nepustí. Svět ohromujících experimentů a chatré zbavy!

Více na www.iqlandia.cz

Centrum Babylon Liberec

Centrum Babylon – největší krytý zábavný komplex v České republice (Aquapark, Lunapark, iQpark, dětský koutek, prolézačky, bowling, diskotéka, casino).

Informace o provozu a aktuální ceník naleznete ZDE.

Plavecký bazén LiberecPlavecký bazén Liberec – rekreačně rehabilitační areál. Parní komory, vířivé vany, sauny. Skokanské můstky, dlouhý tobogán (127 m) a divoká řeka pod širým nebem. Informace o provozu a aktuální ceník naleznete ZDE.
Sport Park LiberecHome Credit arena a Sport Park Liberec
Liberecká Home Credit arena je domácím ledem extraligového klubu Bílí Tygři Liberec. Multifunkční hala kromě hokejových zápasů pravidelně hostí koncerty domácích i zahraničních interpretů a další kulturní a sportovní události.
Přilehlý areál Sport Parku Liberec je sportovně-relaxačním komplexem, který kromě haly zahrnuje venkovní i krytá sportoviště, restaurace, bary, obchody i tříhvězdičkový Hotel ARENA. Areál nabízí kurty na tenis, badminton či ricochet, bowlingovou hernu, gymnastickou tělocvičnu, multifunkční střelnici, fotbalová hřiště s umělou trávou a další. Více na www.homecreditarena.cz a www.sportparkliberec.cz.

Stálá nabídka

Aktuálně nejsou v nabídce žádné další položky

cestovaniseslevou.cz na Facebooku