• GOLF FEE packet pro hřiště ROYAL GOLF CLUB MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
 • GOLF FEE packet pro hřiště ROYAL GOLF CLUB MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
 • GOLF FEE packet pro hřiště ROYAL GOLF CLUB MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
 • GOLF FEE packet pro hřiště ROYAL GOLF CLUB MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
 • GOLF FEE packet pro hřiště ROYAL GOLF CLUB MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

GOLF FEE packet pro hřiště ROYAL GOLF CLUB MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Původně
1.700 Kč

Sleva
29 %

Ušetříte
500 Kč

Slevu zakoupilo 13 návstěvníků.

GOLF FEE packet pro hřiště ROYAL GOLF CLUB MARIÁNSKÉ LÁZNĚ. Využijte tuto speciální nabídku a zpestřete si pobyt v Golf Hotelu Morris**** v Mariánských Lázních

Voucher obsahuje

  • Golf fee packet
  • hřiště ROYAL GOLF CLUB Mariánské Lázně
  • akční nabídka pro hosty Golf hotelu Morris**** Mariánské Lázně

Platnost voucheru

slevu můžete uplatnit
od 1.5.2013 do 31.10.2013

Další informace

 • GOLF FEE packet možno využít jako DOPLNĚK k Vašemu zakoupenému pobytu v rámci slevových nabídek ve welnness hotelu Morris**** Mariánské Lázně
 • vouchery není možné měnit za jiné hotely Morris
 • uvedená cena za jednu hru
 • v ceně WIFI v hotelu

Kde voucher uplatnit?

Lázeňský hotel Golf hotel Morris**** Mariánské Lázně
Zádub - Závišín 724
353 01, M

Telefon: +420 35 44 22 777
E-mail: golfhotel@hotelmorris.cz
Web: http://www.hotelmorris.cz/cs/golf-hotel-morris-marianske-lazne.html

GOLF FEE packet Golf hotel Morris**** Mariánské Lázně

 • zpříjemněte si pobyt v Golf hotelu Morris**** v Mariánských Lázních
 • využijte naši speciální nabídku pro hotelové hosty
 • zahrejte si Golf na hřišti ROYAL GOLF CLUB v Mariánských Lázních

O hotelu

Golf hotel Morris **** je umístěn v malebném přírodě přímo naproti Royal Golf Club Mariánské Lázně. Je stylově vybaven starožitným nábytkem a doplňky ve staroanglickém duchu.


lobby

Hotel nabízí relaxační služby (wellness centrum, balneo centrum, fitness) a odpočinkové programy. Hotelová recepce zajišťuje výlety do okolí - městské divadlo, fontána, Národní přírodní rezervace Kladské rašeliny, miniaturpark, Svatošské skály, prohlídky muzeí, návštěvy minerálních pramenů, projížďky na kole, golfové programy, hrady a zámky v okolí s možností cateringových služeb přímo v místě prohlídky a mnoho dalšího... Hotel také nabízí celoročně možnost využítí nového golfového trenažeru přímo v hotelu!

O Royal Golf Clubu

Hřiště Golf Clubu Mariánské Lázně je příkladem klasického typu skotských a irských hřišť své doby. Hřiště leží na náhorní plošině 787 metrů nad hladinou moře. Vzniklo roku 1905 a je tudíž nejstarším hřištěm na našem území. Hřiště bylo vybudováno pod vedením skotského profesionála Duiga.
golf01
Hřiště tvoří kompaktní jasně ohraničený areál, z nějž vybočují pouze dvě jamky dostavěné v roce 1978, aby nahradily dvě příliš krátké a stěsnané jamky původní. Greeny jsou ve srovnání s nově budovanými hřišti velmi malé, ale dobře chráněné bunkery. Hřiště je z větší části rovinaté. Na první pohled se může zdát snadné, při hře se však objeví řada nástrah, vyžadujících přesnou technickou hru.
golf02
Je obklopeno z velké části jehličnatými lesy, díky čemuž je na něm příjemně i ve velmi horkých letních dnech. V mnoha místech se otevírá výhled do okolní krajiny, která je přírodní a není rušena žádnou zástavbou. Vzduch je plný kyslíku a nasycený ozónem a je proto opravdovým pohlazením pro Vaše plíce.
golf03

Nejkrásnějším obdobím je „indiánské léto", kdy různorodé druhy stromů získávají při nádherné viditelnosti pestrobarevná zabarvení. Podzim v Mariánských Lázních u mnohých vyvolává dojem golfistického ráje. Popis hřiště je převzat z knihy „Klíč k českým golfovým hřištím“ (nakladatelství Kargomedia). Autorem popisu hřiště v Mariánských Lázních je Petr Mrůzek.

golf04

Akční nabídka pobytů a zájezdů

další slevy

Stálá nabídka

Aktuálně nejsou v nabídce žádné další položky

cestovaniseslevou.cz na Facebooku