AKCE!

3 denní relaxační pobyt pro dva s privátní vířivkou

5/5
4.9 Průměr - 29 Recenzí
3 denní relaxační pobyt pro dva s privátní vířivkou a polopenzí
4.990 Kč Kč
7.990 Kč Kč
DO KONCE AKCE ZBÝVÁ:
00
Dní
00
Hodin
00
Minut
Slevu zakoupilo již
316
návstěvníků.

3 denní relaxační pobyt pro dva s privátní vířivkou

Detaily voucheru

Místo

Kde voucher uplatnit?

Kombinace pohodlí, luxusu a romantiky - váš dokonalý únik do luxusní rezidence s privátní vířivkou

 

Váš 3 denní romantický pobyt v luxusní rezidenci s privátní vířivkou bude úchvatným zážitkem plným pohodlí, luxusu a romantiky.

Pobyt s polopenzí zahrnuje ubytování v prostorném a moderně zařízeném apartmánu, včetně klimatizace, TV, minibaru a kávovaru.

 

Romantické ubytování pro dva v luxusní rezidenci v moderně zařízených apartmánech nabízí dokonalou kombinaci soukromí, luxusu a romantiky. Tyto apartmány jsou často navrženy s ohledem na moderní design a kvalitní vybavení.

K dispozici jsou soukromé apartmány s prostornými obývacími místnostmi, kuchyňskými kouty, ložnicemi a koupelnami. Apartmány jsou zařízeny moderním nábytkem a prvky jako jsou jemné textilie, dekorace a osvětlení, které vytvářejí dokonalou romantickou atmosféru.

K dispozici je také moderní vybavení, jako jsou velkoplošné televize, klimatizace a Wi-Fi připojení, které umožňují dokonalou relaxaci v soukromí vašeho apartmánu.

Čeká Vás privátní vířivka a nádherný wellness

 

Čeká Vás privátní vířivka a nádherný wellness, máte se na co těšit. Tyto prvky jsou základem dokonalého relaxačního zážitku, který vám nabídne nejen uvolnění vašeho těla, ale také vaší mysli.

Soukromá vířivka vám umožní uvolnit svaly a ulevit od bolesti, zároveň vám ale také nabídne relaxaci a odpočinek. Wellness centrum je navrženo s ohledem na vaše pohodlí a relaxaci.

Apartmán s vlastní kuchyní a spousta jídla

 

Užijte si komfort a soukromí v našem prostorném a pohodlném apartmánu, který je plně vybavený kuchyňským koutem.

  • Dvě snídaně pro 4 osoby, které budou již připraveny v kuchyňském koutě Vašeho apartmánu v den příjezdu. Snídaně obsahují kávu, čaj, džus, chléb, máslo, džem, med, sýr a šunku - vše, co potřebujete pro skvělý start Vašeho dne.
  • Večeři pro 4 osoby v den Vašeho příjezdu, která bude připravena přímo pro Vás. Užijte si chutné řízečky s pečivem a dipem jako pořádné uvítání v naší Rezidenci.
  • Večeři pro 4 osoby v druhý den pobytu, kterou si můžete připravit sami na Vašem grilu na terase Vašeho apartmánu. Nabízíme Vám naložené maso na gril a pečivo, které si můžete připravit přesně podle svých představ.

 

Máme pro Vás skvělý tip na další zážitek během Vašeho pobytu v Rezidenci Pihel ****. Na naší recepci Vám rádi pomůžeme s rezervací 90 minutového vstupu do Aquaparku Česká Lípa za speciální cenu.

DO KONCE AKCE ZBÝVÁ:
00
Dní
00
Hodin
00
Minut
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Podobné nabídky

Nezaujal vás tento voucher? Podívejte se na podobné.

21.990 Kč Kč
15.990 Kč Kč

Dámská jízda v rezidenci Pihel u České Lípy pro 4 osoby vč. Ájurvédské procedury

5/5
12.990 Kč Kč
8.990 Kč Kč

Dámská jízda v Rezidenci Pihel u České Lípy vč. polopenze a wellness pro 4 osoby

5/5